oczyszczanie wodorowe sprzęt

Szybki rozwój technologii obserwujemy w wielu branżach. Nie inaczej jest w branży kosmetycznej, gdzie nowoczesne zabiegi pojawiają się właściwie bez przerwy. Jedną z nowości, które jednak szybko zyskują uznanie, jest peeling wodorowy urządzenia. Zabieg ten jest niezwykle skuteczny w oczyszczaniu skóry twarzy, ma również działanie odmładzające. Jednocześnie jest również bezpieczny i bezbolesny. To wszystko sprawia, że peeling wodorowy urządzenia jest zabiegiem po który coraz częściej sięgają klienci.

Czym jest zabieg peelingu wodorowego?

Peeling wodorowy to zabieg kosmetyczny wykorzystujący jako medium aktywne cząsteczki wodoru. Cząsteczki te mają bardzo małą masę i objętość, dzięki czemu bardzo łatwo wnikają do komórek skóry, nawet na duże głębokości. Podstawowa ich rola po wniknięciu do skóry polega na neutralizacji wolnych rodników.

Zabieg peelingu wodorowego ma więc głównie działanie odmładzające i zapobiegające starzeniu. Wolne rodniki są bowiem jedną z głównych przyczyn starzenia się naszej skóry. Poza działaniem odmładzającym zabieg ten ma wiele innych wskazań i pozytywnych efektów. Dodatkowo wodorowy peeling jest prawie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji ani żadnych specjalnych działań bezpośrednio po zabiegu. Efekty widoczne są po 3, czasami 5 zabiegach.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu oczyszczania wodorowego?

Oczyszczanie wodorowe to znakomity zabieg oczyszczający dla pacjentów w każdym wieku. Tak naprawę nie na znaczenia ani wiek, ani płeć. Widząc efekty działania cząsteczek wodoru każdy bowiem będzie zadowolony. Peeling wodorowy – urządzenia do wykonania zabiegu docenią szczególnie osoby borykające się z problemem suchej oraz zmęczonej skóry. Zapewni on bowiem skórze oczyszczenie oraz nawodnienie.

Zabieg ten polecany jest również osobom, które borykają się z trądzikiem. Jego oczyszczające działanie zredukuje problem. Pozytywnie wpłynie również na ilość wydzielanego sebum. Wodorowe oczyszczanie praktycznie nie ma przeciwwskazań. Jak większość tego typu zabiegów odradzany jest kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym. Raczej nie poleca się go również osobom chorym na cukrzycę, nowotwory raz epileptykom. Jak widać nie ma więc jakoś bardzo dużo przeciwwskazań.

Dodaj komentarz