Oksybrazja jest nazywana mikrodermabrazją wodno-tlenową. Jest to odmiana peelingu mechanicznego, ale w znacznie mniej inwazyjnym wydaniu. Po naskórki rozprowadzane są kropelki soli fizjologicznej oraz wody, co pozwala na właściwe spulchnienie skóry, a tym samym usunięcie z jej powierzchni wszelkich zanieczyszczeń i zrogowaceń.

Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej i wyjątkowo wrażliwej. Każde urządzenie do oksybrazji jest wykonane z wysokiej jakości elementów, które zapewniają właściwe przeprowadzenie takiego zabiegu. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka. A jest to możliwe tylko wtedy, jeżeli urządzenie działa sprawnie i używa go profesjonalna kosmetyczka.

Warto na taki zabieg się zapisać, ponieważ jego działanie jest skuteczne i pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, która prezentuje się dzięki temu w bardzo atrakcyjny sposób. Na pewno dzięki temu, że peeling zostanie wykonany właściwie, można będzie takich efektów się spodziewać.

Sprzęt do oksybrazji oferuje sklep maxmedik.pl

Dodaj komentarz